Lidl Szerbia Pogledajte naše ponude – okt. 15–21.
Ez az újság már nem érvényes, az árai és ajánlatai lejártak.
Aktuális Lidl Szerbia újságZabranjena prodaja i služenje maloletnim osobama. Prekomerno konzumiranje alkoholnih pića dovodi do ozbiljnih zdravstvenih rizika. QUEEN MARGOT Škotski viski 3 godine star 40% Vol. 0,7 l 1 l = 1143.- # 7136279 JAMES COOK Jako alkoholno piće Na bazi ruma 35% Vol. 0,7 l 1 l = 642.85 # 203110 HAMPSTEAD Distillers Cut Gin 40% Vol. 0,7 l 1 l = 1143.- # 7010579 VALJEVSKO Svetlo pivo Multipak 4,8% Vol. 6 x 0,5 l 1 l = 166.65 # 9005404 6 komada 1 limenka = 83.33 Kratkotrajna ponuda 59.99 BANJALUČKO Svetlo pivo 4,6% Vol. 0,5 l 1 l = 119.98 # 7150064 499.95 Kratkotrajna ponuda 799.99 -20% 999.99 799.99 -20% 999.99 449.99 -16% 539.99 ALLIANCE Čokoladni krem liker 15% Vol. 0,5 l 1 l = 659.98 # 268566 329.99 -17% 399.99Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om.
MCENNEDY Prženi crni luk 150 g 1 kg = 1134.- # 201981 169.99 MCENNEDY Pomfrit od batata 1,2 kg 1 kg = 399.99 # 229849 MCENNEDY Pileći komadići na američki način Sa kari umakom 500 g; 1 kg = 1160.- # 202837 479.98579.99Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Doživi slobodu u svakom zalogaju. Isplati se.
319.99 199.99 299.99189.99 MCENNEDY Palačinke na američki način 300 g; 1 kg = 666.64 # 205335 MCENNEDY Cookie krem Duo krem ili ukus čokolade i kolačića 400 g 1 kg = 749.98 # 207724MCENNEDY Kolačići na američki način Sa čokoladnim ili lešnik punjenjem 175 g; 1 kg = 1086.- # 208707 319.99 MCENNEDY Mafini Limun ili čizkejk 360/375 g 1 kg = 888.87/853.31 # 166431 MCENNEDY Sos na američki način BBQ, Cheese style ili Smokey-Ranch 315/324/348 g 1 kg = 1016.-/987.63/919.52 # 7013496 6 komada 4 komadaSve cene su izražene u dinarima sa PDV-om.
MCENNEDY Sporo kuvana cepkana piletina 550 g; 1 kg = 1182.- # 126503 649.99 199.99 MCENNEDY Okruglo pizza testo na američki način Sa papirom za pečenje 385 g; 1 kg = 519.46 # 252762 999.99 MCENNEDY Pileća kofica Pileći zalogajčići, hrskava piletina i ljuta pileća krilca uz 2 kari i 2 slatko-kisela umaka 750 g; 1 kg = 1334.- # 238257 MCENNEDY Kroketi od krompira 907 g 1 kg = 330.75 # 148495 299.99 229.99 MCENNEDY Spiralni krompirići 750 g 1 kg = 306.66 # 215370 NovoSve cene su izražene u dinarima sa PDV-om.
MCENNEDY Makarone sa sirom 1 kg # 242339 499.99 469.99 MCENNEDY Čedar sir na američki način 200 g 1 kg = 2350.- # 232833 MCENNEDY Zemičke za hamburger Sa semenkama 320 g; 1 kg = 531.22 # 123440 169.99 4 komada MCENNEDY Senf na američki način 500 g 1 kg = 439.98 # 7014054 219.99Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om.
219.99 MCENNEDY Preliv za salatu BBQ, Thousand Islands, Cezar ili sa pavlakom 300 ml 1 l = 666.64 # 206127 199.99 MCENNEDY Salata od kupusa na američki način Sa šargarepom i zelenom paprikom 350 g; 1 kg = 628.55 # 220911Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om.
DUFF BEER Lager svetlo pivo 4,9% Vol. 0,5 l; 1 l = 199.98 # 220771 MCENNEDY Sveže ceđeni sok od pomorandže 100% voćni sadržaj 2 l; 1 l = 350.- # 7011041 MCENNEDY Slani štapići Sa punjenjem od kikirikija 150 g; 1 kg = 666.60 # 219584 99.99 MCENNEDY Keks sa kikirikijem 200 g; 1 kg = 899.95 # 6605413 699.9999.99 MCENNEDY Karamelizovane kokice 250 g 1 kg = 1600.- # 202674 MCENNEDY Slatke kokice Sa ukusom čokolade i karamele 300 g 1 kg = 1167.- # 7209407 399.99 349.99 179.99 1 L = 350.- NovoSve cene su izražene u dinarima sa PDV-om.
259.99 MCENNEDY Sladoled od vanile u čaši Sa čokoladnim ili karamel prelivom 3 x 170 ml 1 kom. = 86.67 # 218864 329.99 MCENNEDY Vafli za toster 240 g; 1 kg = 1375.- # 1014484 MCENNEDY Smesa za palačinke u prahu 200 g 1 kg = 749.95 # 201984 149.99 3 komada 8 komadaSve cene su izražene u dinarima sa PDV-om.
MCENNEDY Desert na američki način Gingerbread i karamela ili banana i krem vanila Sadrži alkohol 170/180 g; 1 kg = 1177.-/1112.- # 236778 199.99 MCENNEDY Mini brauni Sa komadićima čokolade ili lešnika 240 g; 1 kg = 958.30 # 225901 # 227351 MCENNEDY Meki biskvit na američki način Mlečna čokolada ili dupla čokolada 225 g; 1 kg = 1423.- # 6605177 229.99319.99 MCENNEDY Milkšejk Sa ukusom čokolade ili brusnice i višnje 230 ml; 1 l = 434.74 # 205424 99.99 2 komada 8 komadaSve cene su izražene u dinarima sa PDV-om.
219.99 199.99 HALLOWEEN Flips Sa ukusom kečapa ili sira 100/110 g 1 kg = 2200.-/2000.- # 214458 HALLOWEEN Keksići sa bombonama i komadićima čokolade Više vrsta 150 g; 1 kg = 1334.- # 1003710 # 221292 Halloween bundeva 1 kg # 82695 Lidlova pijaca 79.99 Samo! 159.99 HALLOWEEN Krompirići U obliku bundeve i duhova 450 g; 1 kg = 355.54 # 202364Strašne grickalice. Isplati se.
179.99 199.99 HALLOWEEN Čokoladne lizalice 150 g; 1 kg = 1334.- # 236645 HALLOWEEN Flips Sa solju, sa ukusom kečapa ili paprike 100 g; 1 kg = 1800.- # 7009492 259.99 199.99 149.99649.99 HALLOWEEN Čokoladne kuglice U obliku očiju Sa mlečnim punjenjem 200 g; 1 kg = 1300.- # 222265 HALLOWEEN Miks lizalica 4 ukusa 209 g 1 kg = 956.89 # 7000809 HALLOWEEN Kisele voćne gumene bombone U obliku kostiju 200 g 1 kg = 749.95 # 7000004 HALLOWEEN Gumene bombone Više ukusa 1 kg # 237033 699.99 HULTÉN Kosturska glava sa slatkišima Više vrsta 333 g 1 kg = 2103.- # 260856 10 komadaSve cene su izražene u dinarima sa PDV-om.
179.99 HALLOWEEN Pasta tricolore Od durum pšenice Različitih oblika 500 g; 1 kg = 359.98 # 248823 219.99 HALLOWEEN Ravioli sa bundevom 250 g 1 kg = 879.96 # 6014853 149.99 HALLOWEEN Kikiriki Chilli, wasabi i BBQ ukus 200 g 1 kg = 749.95 # 206745 199.99 HALLOWEEN Keks sa prelivom od mlečne čokolade 150 g; 1 kg = 1334.- # 214491 HALLOWEEN Voćne bombone Sa ukusom višnje, maline, jagode, pomoranže i limuna 1,2 kg; 1 kg = 583.33 # 206757 699.99 279.99 Novo HALLOWEEN Čokoladne figure U obliku vampira ili slepog miša 100 g 1 kg = 2800.- # 215492Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om.
Nem sikerült betölteni az oldalakat. Próbáld újra.
